کسب پروانه فعالیت تحقیق و توسعه

دریافت پروانه فعالیت تحقیق و توسعه شرکت ریخته گری دقیق پارس

پس از دریافت گواهی تحقیق و توسعه در سال 1399 با گذشت کمتر از یک سال پروانه فعالیت تحقیق و توسعه به همت پرسنل شرکت ریخته گری دقیق پارس دریافت شد.

مهندس میرکو رئیس آموزش، پژوهش و فناوری اداره صنعت، معدن و تجارت استان سمنان به همراه مهندس شریف حسینی کارشناس تحقیق و توسعه با حضور در شرکت ریخته گری دقیق پارس ضمن تقدیر از زحمات مدیریت عامل جناب آقای مهندس مخدومی و پرسنل شرکت ریخته گری دقیق پارس خصوصاً واحد R&D بابت دریافت پروانه فعالیت تحقیق و توسعه اظهار داشت در بین شرکت های حاضر در شهرستان شاهرود جزء معدود شرکت هایی هستید که موفق به  دریافت پروانه فعالیت تحقیق و توسعه شدید و این ناشی از توجه شما به حوزه R&D می باشد. وی افزود اداره صمت در نظر دارد با ایجاد ارتباط از طریق ثبت نام صنایع در سایت ایران تاپ راهی برای ارتباط بیشتر صنایع برای انجام امور پژوهشی و همچنین ارتباط با دانشگاه ها جهت جذب سرباز صنعت فراهم کند.

 در ادامه دیدار جناب آقای مهندس مخدومی مدیرعامل شرکت ریخته گری دقیق پارس در مورد اهم فعالیت های انجام شده از جمله ارتباط ریخته گری دقیق پارس با دانشگاه ها از جمله دانشگاه صنعتی شاهرود و همچنین دانشگاه دامغان و پارک علم و فناوری استان سمنان در زمینه تدوین مقالات در حوزه های مختلف و کمک از اساتید دانشگاه در حوزه R&d بابت پروژه های جدید و پیشروی شرکت ریخته گری دقیق پارس شرح دادند.