افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی

مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت ریخته گری دقیق پارس با حضور سرکار خانم قهرمان فر معاون آموزش اداره کل سازمان فنی و حرفه ای استان سمنان به همراه جناب آقای امیرحسینی معاون مدیر کل و رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود و هیئت همراه افتتاح شد.

قهرمان فر معاون آموزش اداره کل سازمان فنی و حرفه ای استان سمنان پس از بازدید از خط تولید شرکت ریخته گری دقیق پارس بیان داشت سازمان فنی و حرفه ای آمادگی کامل در ارائه خدمات لازم در حوزه آموزش و همچنین همکاری دو جانبه با شرکت ریخته گری دقیق پارس را دارا می باشد.

وی خاطر نشان کرد وجود مرکز آموزش بین کارگاهی باعث ایجاد همکاری بین شرکتها و سازمان فنی و حرفه ای می باشد و همچنین استفاده از ظرفیت شرکتها برای آموزش جوانان جهت ورود به صنعت باعث افزایش جذب نیروی انسانی مجرب در شرکتها می گردد .

مهندس علی مخدومی مدیر عامل شرکت ریخته گری دقیق پارس اظهار داشت: شرکت ریخته گری دقیق پارس با داشتن 150 نفر پرسنل که 85% آنها دارای تحصیلات تکمیلی می باشند اهمیت زیادی به حوزه آموزش می دهد.

 وی افزود: شرکت دارای برنامه آموزش مدون می باشد و در حوزه های تخصصی و عمومی برای کلیه پرسنل دوره های آموزشی در طول سال برگزار می گردد.

مخدومی خاطر نشان کرد: شرکت ریخته گری دقیق پارس آمادگی کامل در ایجاد آموزش دو جانبه با سازمان فنی و حرفه ای و پارک علم و فن آوری و همچنین دانشگاههای استان را دارد که این موضوع حدود یک سال است که با دانشگاهها و پارک علم و فن آوری استان آغاز به کار کرده است.

تصاویر مربوط به این خبر را می توانید از اینجا مشاهده فرمائید